Ilmoittautuminen käynnissä

Noniin, vihdoin pääsemme taas aloittelemaan uutta kautta! Mukana on jälleen uusia tunteja. Saammekin tänä vuonna tarjottua kaikista tanssilajeistamme sekä alkeis-, että perus/jatkotason tunnit. Näin ollen pääset varmasti mukaan sopivalle tunnille. Viime vuoden oppilaille lähetetään pian suositus, jonka avulla voitte helposti katsoa, mille tunnille kannattaa jatkaa tänä vuonna.

Kausi käynnistyy viikolla 36. Näin ollen maanantaista 3.9. eteenpäin tanssimme taas viikottain yhdessä!

Opettajistossamme tapahtuu myös muutoksia. Tästä löydätte pian infoa sivuiltamme Opetus -> Opettajat. Ilmoitamme, kun saamme pävitettyä opettajasivun ajan tasalle!

Jos teillä on kysyttävää liittyen alkaviin tunteihin tai mihin tahansa muuhun, älkää suotta epäröikö olla meihin yhteydessä puhelimitse tai sähköpostin kautta.

Nähdään pian!

Terveisin,

Joni Huikko
tanssikoulun johtaja