Ilmoittautuminen tunneille on alkanut!

Ilmoittautuminen kaudelle 2017-2018 on alkanut!

Käy tutustumassa alkavan kauden lukujärjestykseen ja löydä juuri sinulle sopivat uudet ja viime vuodelta jatkavat tunnit! Ilmoittautuminen onnistuu tuttuun tapaa sähköiselle lomakkeella osoitteessa kristillinentanssikoulu.fi/ilmoittautuminen-lukuvuodelle.

Uutena jäsenenä voi hyödyntää kahden viikon tutustumistarjouksen teille sopivilla tunneilla. Ilmoittauduttuanne olette tervetulleita tutustumaan meille kahden viikon ajan – niin monelle tunnille kuin haluatte! Voit ilmoittautua tutustumaan osoitteessa kristillinentanssikoulu.fi/tutustumistarjous. Tarjous ei sisällä tanssiteatteria eikä mahdollisia kursseja.

Kaikille vanhoille jäsenillemme tiedoksi, että olemme siirtyneet täysin sähköiseen markkinointiin. Näin ollen esite ja lukujärjestys eivät tule enää postissa, vaan lähetämme kaikille viime vuonna tanssineille sähköpostia.

Alkava kausi tuo muutoksia lisäksi opettajistossamme ja tuntitarjonnassamme. Lisäksi kannattaa tarkistaa aina kauden alussa hinnastomme sekä ohjeet tanssitunteja varten.

 

Tanssikoulun väki toivottaa siunattua alkavaa kautta!